Skip to content
SEPO REDOVISNING

Om oss

Välkommen till en inspirerande miljö där siffror spelar huvudrollen och visionen är att hjälpa kunden att fokusera på sin kärnverksamhet.

 

En redovisningsbyrå nära dig 

Sepo AB startades 2013 av Sean Poland med visionen att skapa en redovisningsbyrå som hjälper småföretagare att skapa lönsamhet och effektivitet. Han såg värdet i att frigöra tid från arbetsuppgifter som bokföring, bokslut, löner, personalfrågor och ekonomisk rådgivning. Bakom siffror finns människor som förvaltar, sorterar och ordnar. Målet är balans, syftet är till både människan och företaget och bakom står Sepo redo att hjälpa till.

Sepo AB är en redovisningsbyrå i Borås och Ulricehamn som med specialkompetens inom flera olika områden som hjälper dig att fokusera på din kärnverksamhet. 

Träffa vår personal

Sean-Poland_1

Sean Poland

VD/CEO

Mail: sean@seporedovisning.se
Telefon: 033-659 08 06

Linda Wik Fors

Linda Wik Fors

Ekonomikonsult

Mail: linda@seporedovisning.se
Telefon: 033-659 08 03

Lena Korsman

Lena Korsman

Ekonomikonsult

Mail: lena@seporedovisning.se

Caroline Almenfors Wanna

Caroline Almenfors Wanna

Ekonomikonsult

Mail: caroline@seporedovisning.se
Telefon: 033-659 08 09

Linda Petersson

Linda Petersson

Ekonomikonsult

Mail: LindaP@seporedovisning.se
Telefon: 033-659 08 01

Malin Lundman

Malin Lundman

Ekonomikonsult

Mail: malin@seporedovisning.se
Telefon: 033-659 08 05

SEPO REDOVISNING

Sponsring

Sepo vill gärna vara med och bidra till ett bättre och mer hälsofrämjande samhälle, därför har vi valt att stödja följande föreningar:
 
hi