En redovisningsbyrå som jobbar nära dig

Om Oss

SEPO startades 2013 av Sean Poland. Han ville bygga en redovisningsbyrå som skulle hjälpa småföretagare att skapa större lönsamhet och effektivitet i sina företag. Genom att erbjuda tjänster inom bokföring, bokslut, löner, personalfrågor och ekonomisk rådgivning frigörs tid för kunderna, som istället kan läggas på deras kärnverksamhet.

 

De flesta av kunderna hos SEPO är småföretag inom ett stort antal branscher. Idag är vi nio anställda som tycker att ekonomi, bokföring och personaladministration är bland det roligaste som finns!

Medarbetare

Sean Poland

VD/Företagsägare
E-post: sean@seporedovisning.se
Direktnummer: 033-6590806
Linda

Linda Wik Fors

Ekonomikonsult
E-post: linda@seporedovisning.se
Föräldraledig
Monir

Monir Akhand

Ekonomikonsult
E-post: monir@seporedovisning.se
Direktnummer: 033-6590807
Thomas

Thomas Vangelos

Lön och HR Konsult
E-post: thomas@seporedovisning.se
Direktnummer: 033-6590807
Lena

Lena Korsman

Ekonomikonsult
E-post: lena@seporedovisning.se
Direktnummer: 033-6590804
Caroline

Caroline Almenfors Wanna

Ekonomikonsult
E-post: caroline@seporedovisning.se
Direktnummer: 033-6590809
Marie

Marie Dahlén

Ekonomikonsult
E-post: marie@seporedovisning.se
Direktnummer: 033-6590802
Malin

Malin Lundman

Ekonomikonsult
E-post: malin@seporedovisning.se
Direktnummer: 033-6590805
Angelina

Angelina Vetter

Kontorsadministratör
E-post: angelina@seporedovisning.se
Direktnummer: 033-6590801